Szczegóły oferty 3382/3129/OMS Mieszkanie, Gorzów Wielkopolski, Górczyn

Lokalizacja Gorzów Wielkopolski, Górczyn
Typ budynku Wysoki blok
Cena 315 000 zł
Rata kredytu * 1 691 zł
Powierzchnia 32.00 m2
Cena/m2 9 844 zł
Pokoi 2
Piętro / pięter 8 / 10
Typ okien PCV
Czynsz 830 zł
Piwnica Tak

+ lat
1 691 zł
Opis oferty
Na sprzedaż mieszkanie – Górczyn, Gorzów Wielkopolski

Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 32 m², położone na 8 piętrze w 10-piętrowym wieżowcu na popularnym osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim.

Mieszkanie przeszło kapitalny remont, dzięki czemu jest gotowe do wprowadzenia – idealne zarówno dla singla, pary, jak i jako inwestycja na wynajem.

Układ pomieszczeń:

* przestronny pokój dzienny połączony z kuchnią
* osobna sypialnia
* łazienka z wanną
* oddzielne WC

Dodatkowym atutem jest przynależna piwnica, zapewniająca dodatkową przestrzeń do przechowywania.

Standard i informacje techniczne:

* okna PCV
* ogrzewanie z sieci miejskiej
* ciepła woda z sieci miejskiej
* czynsz: ok. 830 zł

Budynek jest zadbany, a lokalizacja zapewnia szybki dostęp do sklepów, szkół, komunikacji miejskiej oraz wszystkich niezbędnych punktów usługowych.

To mieszkanie to świetna propozycja dla osób szukających komfortowego lokum „na start” bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów remontowych.

DLA Naszych klientów posiadamy ofertę NIEODPŁATNEJ pomocy w uzyskaniu kredytu. Pomożemy wybrać najlepszy sposób sfinansowania zakupu.

Zadzwoń i umów się na prezentację.