Szczegóły oferty 1887/2181/OMS Mieszkanie, Gorzów Wielkopolski, os. Europejskie

Lokalizacja Gorzów Wielkopolski, os. Europejskie
Typ budynku Niski blok
Cena 649 900 zł
Rata kredytu * 3 489 zł
Powierzchnia 127.84 m2
Cena/m2 5 084 zł
Pokoi 5
Piętro / pięter 4 / 4

+ lat
3 489 zł
Opis oferty
Przestronny apartament dwupoziomowy | 127,84 m² | Os. Europejskie | Winda
Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania o imponującej powierzchni 127,84 m², położonego na prestiżowym Osiedlu Europejskim przy ul. Londyńskiej w Gorzowie Wielkopolskim. Nieruchomość mieści się w nowoczesnym bloku wyposażonym w windę, co zapewnia najwyższy komfort użytkowania każdego dnia.

Układ pomieszczeń:
Mieszkanie oferuje przemyślany podział na strefę dzienną oraz prywatną strefę nocną:
I Poziom (strefa dzienna): jasna kuchnia połączona z jadalnią, słoneczny salon, pokój gościnny oraz łazienka z WC. Z dwóch pokoi prowadzi wyjście na duży balkon – idealne miejsce na poranną kawę czy relaks po pracy.
II Poziom (strefa nocna): trzy przestronne sypialnie, druga łazienka z WC, garderoba oraz duży przedpokój.

Dodatkowa przestrzeń: do mieszkania przynależy strych, który stanowi świetny schowek lub bazę pod własną aranżację (np. domowe biuro lub pracownię).

Standard i udogodnienia:
• Gotowe do zamieszkania: wnętrze utrzymane w klasycznym, schludnym stylu – nie wymaga żadnych nakładów finansowych.
• Komfort: wyraźny podział na dwie strefy podnosi prywatność domowników.
• Budynek: nowoczesny blok z windą, co jest ogromnym atutem przy tej wielkości lokalu.
• Parkowanie: w pobliżu budynku dostępne są liczne ogólnodostępne miejsca parkingowe dla mieszkańców.

Lokalizacja:
• Osiedle Europejskie to jedna z najbardziej cenionych dzielnic Gorzowa, idealna dla osób ceniących spokój i wygodę: